Manisa Demirci Mahmutlar Ekşi Maya Köy Ekmeği

Gerçek mahmutlar ekşi maya ev ekmeğidir. Özenle paketlenip kargolanır. Memleketinizin havası ve suyu ile yoğrulmuş bu tadı hissedeceksiniz.

Fiyat :
70,00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • Manisa Demirci'nin en unutulmaz sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerinden biri olan Mahmutlar köy ekmeği ile sizde kendinizi memleketinizde gibi hissedeceksiniz. Sofralarımızın vazgeçilmezi olan mahmutlar ekşi maya ev ekmeğinin tercih edilmesinin bir sebebi de sağlıklı olmasıdır. Zamanımızın kentleşme sorunsalında çerçevesinde marketlerde ve fırınlarda bulduğumuz ekmeklerin bizi memleketimizde gibi hissettirmesini isteriz ama ne yazıkki fabrikasyon yöntemle üretilen bu ekmekler köy ekmeği tadını bize verememektedir. Bu sorun çerçevesinde Gördes pazarı olarak biz, siz değerli müşterilerimize mahmutlar ekşi maya köy ekmeğini satmaya başladık.  

  Mahmutlar ev ekmeği yapılırken nelere dikkat ediyoruz ?

  • Ekmeklerimiz gerçekten Demircinin Mahmutlar beldesinde üretilmektedir.
  • Üretimi taş fırınlarda yapılmaktadır.
  • Meşe odunu ateşi közünde pişirilir bu durum lezzetine lezzet katar.
  • Ekşi maya kullandığımız için kolay kolay bayatlamaz.
  • Uzun süre dayabilen mahmutlar ekmeği biraz ısıtılınca yumuşar ve lezzetli bir hal alır.

  Neresi bu Manisa-Demirci-Mahmutlar ? 

  Nüfus bakımından 800-1000 arası bir nüfusa sahip Mahmutlar mahallesi Manisa'nın Demirci 10 km uzaklığında bulunmaktadır. Belde halkının geçim kaynaklarından biri olan Mahmutlar ekmeği üretimi mahalleliyi bu konudan uzmanlığa itmiş durumdadır. Türkiye'nin bir çok bölgesine farklı şekillerde ulaşan mahmutlar ekmeğini alabileceğiniz bir platformda demircipazari.com web sitesidir. Mahallenin dağlık bir bölgede yer olmasınmıdır suyunun güzel olmadınanmıdır yada ekmekleri yapan ustaların ellerindenmidir bilinmez Mahmutlar Köy Ekmeği lezzetlidir ve tercih edilir.

  Saklanma koşulları nelerdir ?

  Ekmeğin serin ve kuru ortamda muhafaze etmeniz daha uzun süre bozulmadan dayanmasında önemli bir etkendir.

  Paketleme nasıl olmaktadır ?

  Ekmekleri paketlerken kargo süreci boyunca herhangi bir zarar gelmemesi için muhafazalı paketler kullanıyoruz.

  Kargolama süreci nasıl işlemektedir ?

  Siparişleriniz alındıktan 1-3 gün içerisinde kargolama işlemi yapılmaktadır. Türkiye'nin önde gelen kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Hem hızlı hem güvenli bir şekilde size ulaşması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Yaptığınız her alışverişin yanında yöremize özel bazı yiyecekleri sizlere hediye olarak gönderiyoruz. Afiyet olsun.

Sepete Eklendi.Sepete Git