Demirci Hünnap Meyvesi - Manisa Demirci hünnabı - Kuru hünnap

Şifa kaynağı Demirci hünnaplarımız hiçbir zirai ilaç ve katkı maddesi kullanılmadan, doğal ve organik yöntemlerle üretilen ürünlerimizdendir. Hünnaplarımız tazedir ve bu yılın hasadıdır.

Fiyat :
Adet :
guvenlihizli
 • Manisa Demirci'nin unutulmaz doğal, lezzetli ve  sağlık açısından sayısız faydası bulunan aynı zaman da coğrafi işaret tescilli, oldukça dayanıklı olmasıyla bilinen meyvelerinden Demirci Hünnabı ile sizde kendinizi memleketinizde gibi hissedeceksiniz. Demircimizin ortalama 900m rakımda tertemiz topraklarında hiçbir zirai ilaç ve katkı maddesi kullanılmadan, doğal ve yüzde yüz organik yöntemlerle demirci hünnabının üretimini gerçekleştiriyoruz.  Demirci hünnabı besin değeri oldukça yüksek bir meyvedir. Yapılan araştırmalarca hünnap meyvesinin içerisinde demir, manganez, potasyum (kas kontrolü dengesinde hayati rol oynar), magnezyum, antioksidan (bağışıklığı arttırır), yüksek C vitamini ve A vitamini bakımından oldukça zengindir. Bu zengin içerikli Demirci Hünnabı aynı zamanda kanser çeşitlerinden de korumaktadır, içerisinde bulundurmuş olduğu fenolik bileşenler, mineraller ve vitaminler sayesinde kanser hücrelerinin oluşumunu önleyecek nitelikte olduğu görülmüştür.  Buda hünnabın ne kadar yararlı bir meyve olduğu ve birçok hastalığa iyi geldiği tam bir şifa kaynağı olduğunu göstermektedir. Doğal Demirci Hünnabının yüksek lifli olması ve düşük kalorili yapıya sahip olması da hünnabı lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalıktır haline getirmiştir. Birçok faydası bulunan tamamen doğal ve organik yöntemlerle ürettiğimiz hünnabımızı, Demirci pazarı olarak biz, siz değerli müşterilerimize bu lezzetli ve şifa kaynağı olan Demirci Hünnabını satmaya başladık.

  Faydaları nelerdir ?

  -Kanseri önleyici özelliklere sahip olduğu bilinen hünnap meyvesi, son yılların en çok görülen hastalıklarından kanser türleri ile mücadelede oldukça etkilidir.
  Zengin içeriği sayesinde doğal bir sakinleştirici görevi gören hünnap meyvesi tüketimi tavsiye edilen meyvelerin başında gelir.
  - Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  - Kabızlık problemini tedavi eder.
  - Günlük potasyum ihtiyacının büyük bir kısmını karşılar.
  - Yaşlanma belirtilerini yok eder.
  - Güneş yanıkları ve cilt kızarıklıklarına iyi gelir.
  - Soğuk algınlığına ve öksürüğe iyi gelir.
  - Kanı temizler.
  - Toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlar..

   

  Saklama koşulları nelerdir ?  

  Demirci Hünnabı  temiz, serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir. Gün ışığına direk temastan uzak tutmak gerekir. 

  Paketleme nasıl olmaktadır ?

  Demirci Hünnabını paketlerken kargo süreci boyunca herhangi bir zarar gelmemesi için muhafazalı paketler kullanıyoruz.

  Kargolama süreci nasıl işlemektedir ?

  Siparişleriniz alındıktan 1-3 gün içerisinde kargolama işlemi yapılmaktadır. Türkiye'nin önde gelen kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Hem hızlı hem güvenli bir şekilde size ulaşması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Yaptığınız her alışverişin yanında yöremize özel bazı yiyecekleri sizlere hediye olarak gönderiyoruz. Afiyet olsun.

Sepete Eklendi.Sepete Git